Vypnout reklamy

Aplikace CCleaner

CCleaner je i na PC nebo MAC. Výhodou tohoto čističe je právě odstranění nepotřebných souborů z koše, zvětšení obsazeného místa o nepotřebné soubory nebo duplicity. V mobilním telefonu je většinou méně místa, jak ve vašem PC, avšak do mobilu můžete stahovat filmy a následně se na ně i dívat, ale víte o tom, že i […]

CCleaner je i na PC nebo MAC. Výhodou tohoto čističe je právě odstranění nepotřebných souborů z koše, zvětšení obsazeného místa o nepotřebné soubory nebo duplicity.

V mobilním telefonu je většinou méně místa, jak ve vašem PC, avšak do mobilu můžete stahovat filmy a následně se na ně i dívat, ale víte o tom, že i při odstranění filmu nebo jakéhokoliv souboru může něco zůstat, co je na původní soubor navázané? Většinou se totiž jedná o vyrovnávací soubor, který urychluje spouštění daného filmu nebo daného programu.

Systémové info v aplikaci android CCleaner

Systémové info v aplikaci android CCleaner

Díky aplikaci CCleaner si v mobilním telefonu uděláte naprostý pořádek a uklidíte si jak v rámci mobilního telefonu, tak i prohlížeče, kde můžete smazat historií prohlížení nebo složku stahování. S aplikací také jednoduše a rychle odinstalujete nepotřebné aplikace.

Vyčištění v android aplikaci CCleaner

Vyčištění v android aplikaci CCleaner

CCleaner taktéž nabízí možnost analyzovat, která z aplikací využívá baterií mobilního telefonu a případně ji zakázat. Dále jsou zde informace i o nepoužitých aplikací.

Aplikaci stáhnete níže

CCleaner – Phone Cleaner