Vypnout reklamy

Aplikace ČHMÚ

Vydáno dne: 3.5.2018

Aplikace od Česko hydrometeorologického úřadu je na světě. Předpověď je s rozlišením na jeden kilometr a dokáže varovat před bouřkami, deštěm nebo třeba před vysokou aktivitou klíšťat. Pokud máte zapnuté GPS, tak vás aplikace okamžitě upozorní v případě, že se kolem vás něco děje. Jako každá aplikace s počasím, tak i tato ukazuje jednotlivé počasí […]

Aplikace od Česko hydrometeorologického úřadu je na světě. Předpověď je s rozlišením na jeden kilometr a dokáže varovat před bouřkami, deštěm nebo třeba před vysokou aktivitou klíšťat. Pokud máte zapnuté GPS, tak vás aplikace okamžitě upozorní v případě, že se kolem vás něco děje.

Jako každá aplikace s počasím, tak i tato ukazuje jednotlivé počasí po hodině a to na následujících 24 hodin pro danou oblast. K dispozici jsou informace o maximální teplotě i minimální teplotě, která bude ten den dosažena. Nechybí ani síla větru. 

Je prozatím škoda, že aplikace nenabízí nějaký plnohodnotný Widget, ale místo toho se musí aplikace neustále otevírat. Předpovědi vycházejí z modelu aladin, kde je také zobrazen úhrn srážek za jednu hodinu a to v milimetrech.

Výstrahy pro danou oblast

Výstrahy jsou třeba kvůli znečištěnému ovzduší, klíšťaty. Výstrahy se vám zobrazují jen pro dané území, kde se v této chvíli nacházíte. Pokud se tedy blíží bouřka, tak budete informovaní.

Samozřejmě je potřeba být připojen k internetu. Aplikaci chybí třeba i ikonka v notifikační liště a další věci. Snad se to brzy doladí.

ČHMÚ
Price: Free

[wp-review]

Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Will Hero
Willhero

Zajímavá online hra na mobil, kde hrajete za rytíře, který musí vysvobodit svou princeznu. Není to vůbec jednoduchá záležitost.

Hra na mobil The Greedy Cave 2: Time Gate
Hra na mobil The Greedy Cave 2: Time Gate

Nová android hra, která se odehrává v několika různých dungeonech. Ty jsou generované automaticky. Vydejte se do souboje se svým Přečíst si více

Hra na mobil Real Commando Secret Mission
Hra na mobil Real Commando Secret Mission

Skvělá android hra Real Commando Secret Mission ke stažení. Zahrajte si skvělou hru i v offline módu a zneškodněte své Přečíst si více

Hra na mobil Rayman Adventures
Rayman

Jedná se o PC hru, která se objevila i na mobilních telefonech. Nyní si ji můžete zahrát. Vaším úkolem je Přečíst si více