Vypnout reklamy

Aplikace ČHMÚ

Vydáno dne: 3.5.2018

Aplikace od Česko hydrometeorologického úřadu je na světě. Předpověď je s rozlišením na jeden kilometr a dokáže varovat před bouřkami, deštěm nebo třeba před vysokou aktivitou klíšťat. Pokud máte zapnuté GPS, tak vás aplikace okamžitě upozorní v případě, že se kolem vás něco děje. Jako každá aplikace s počasím, tak i tato ukazuje jednotlivé počasí […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Aplikace od Česko hydrometeorologického úřadu je na světě. Předpověď je s rozlišením na jeden kilometr a dokáže varovat před bouřkami, deštěm nebo třeba před vysokou aktivitou klíšťat. Pokud máte zapnuté GPS, tak vás aplikace okamžitě upozorní v případě, že se kolem vás něco děje.

Jako každá aplikace s počasím, tak i tato ukazuje jednotlivé počasí po hodině a to na následujících 24 hodin pro danou oblast. K dispozici jsou informace o maximální teplotě i minimální teplotě, která bude ten den dosažena. Nechybí ani síla větru. 

Je prozatím škoda, že aplikace nenabízí nějaký plnohodnotný Widget, ale místo toho se musí aplikace neustále otevírat. Předpovědi vycházejí z modelu aladin, kde je také zobrazen úhrn srážek za jednu hodinu a to v milimetrech.

Výstrahy pro danou oblast

Výstrahy jsou třeba kvůli znečištěnému ovzduší, klíšťaty. Výstrahy se vám zobrazují jen pro dané území, kde se v této chvíli nacházíte. Pokud se tedy blíží bouřka, tak budete informovaní.

Samozřejmě je potřeba být připojen k internetu. Aplikaci chybí třeba i ikonka v notifikační liště a další věci. Snad se to brzy doladí.

Stahujte hru nebo aplikaci

ČHMÚ
Price: Free

[wp-review]

Buroň Tomáš

Populární příspěvky