Aplikace Clubcard Tesco Česko

Věrnostní aplikace pro nakupující v Tesco. Neunikne Vám už žádná akce a zároveň máte před sebou informace o věrnostních bodech.

V případě, že rádi nakupujete v supermarketů a hypermarketů Tesco, tak s aplikací to bude ještě jednodušší. Hlavní výhodou tedy je, že nemusíte nic sebou nosit a s telefonem si naklikáte v obchodě, co chcete a pak u poklady zaplatíte.

S aplikací sbíráte i body do vašeho věrnostního programu. Stačí, abyste měli v aplikaci načtenou clubcard Tesco. Zároveň budete mít pohodlný přístup k tomu, co jste nakupovali a pokud jsou k dispozici nějaké kupóny, tak i k ním.

Nezmeškejte už žádnou akci a to díky této aplikaci, se kterou budete mít všechno před očima. Najděte si své kupóny, uplatněte je a získávejte věrnostní body přímo do telefonu, kde i uvidíte, kolik jich máte.

Co s aplikací Clubcard získám?

Sbíráte věrnostní body, máte k dispozici okamžité slevy, můžete nakupovat bez obsluhy a nemusíte tak brát scan.

Je potřeba registrace?

Ano. Potřebujete kartu Clubcard a zároveň se registrovat na váš e-mail s heslem. Poté klasicky zapnete aplikaci a v obchodu Tesco můžete scanovat zboží (pokud je to k dispozici) a zaplatit bez obsluhy kartou přímo z mobilu a to nejlépe přes Google Peněženku (Google Pay)

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
5

Popis

Věrnostní aplikace pro nakupující v Tesco. Neunikne Vám už žádná akce a zároveň máte před sebou informace o věrnostních bodech.