Vypnout reklamy

K dispozici máme novou aplikaci Coffee Cam se kterou můžete upravovat své fotografie, jak jen budete chtít. Spousta skvělých filtrů k dispozici.

Jedná se o skvělou aplikaci, která se chová jako editor fotografií. Aplikace nabízí spoustu procesních technologií, které vylepšují fotografií na tu nejvyšší úroveň.

K dispozici jsou tedy filtry nejvyšší kvality a možnost editace ke zlepšení fotek. Aplikace nabízí přes 70 různých filtrů, retro fotografických efektů a plnou možnost úprav.

Synchronizujte si své fotografie se sociálními sítěmi. Ovládání v aplikaci je intuitivní a jednoduché. Jednoduše klikněte a změňte celkový vzhled fotografie. Na výběr máte ze spoustu filtrů a profesionálních funkcí pro úpravu.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.