Vypnout reklamy

Jedná se o kreativní aplikaci, která nabízí spoustu věcí ke stažení. Tapety na mobil nebo MP3 vyzvánění. Vše co potřebujete na jednom místě právě pro vás.

Již nevyhledávejte po celém internetu oblíbené tapety. V aplikaci si ji jednoduše vyberete a aplikujete ji. Je nám však jasné, že ne všechny tapety zde najdete, ale máte jistotu, že jsou optimalizovány pro mobilní telefony.

Máte možnost sdílet své vlastní fotografie jako tapetu na mobil a to i s krátkým popiskem a odkazem na své sociální sítě. Pokud tedy propagujete sami sebe jako fotografa, tak můžete skrz tuto aplikaci.

Vidíte pak kolik jste toho nahráli, kolik lajků jste získali a mnohem více. Vyberte si v aplikaci z několika vyzváněcích tónů, tapet na mobil od ostatních uživatelů.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.