Vypnout reklamy

Už vás nebaví neustále vyhledávat rádio na internetu a chcete mít vše na jednom místě? Co takhle okusit novou aplikaci CZ Radio, která shromažďuje většinu CZ rádií a zároveň nabízí funkce navíc.

Jednou z takovou funkcí je třeba zobrazení právě hrané písničky, což je velmi dobré, protože většinou nevíme, co právě za písničku v rádiu hrají. Avšak to není všechno.

Krom toho aplikace nabízí i možnost budíku či usínání. Můžete se tak probouzet se svým oblíbeným rádiem nebo i usínat. Na některých rádiích jsou totiž i pohádky, což může být vhodné právě pro malé děti, když je potřebujete uspat. Po čase se pak aplikace vypne a zase při budíku zapne.

Tato aplikace je v České republice velmi oblíbená právě pro to, že nabízí většinu všech českých rádií na jednom místě a vše se tak jednoduše ovládá.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.