Vypnout reklamy

Stáhněte si skvělou novou aplikaci CZ Radio, která nabízí seznam Českých rádií s několika funkcemi. Budík, usínání nebo zobrazení přehrávaných písniček.

Už vás nebaví neustále vyhledávat rádio na internetu a chcete mít vše na jednom místě? Co takhle okusit novou aplikaci CZ Radio, která shromažďuje většinu CZ rádií a zároveň nabízí funkce navíc.

Jednou z takovou funkcí je třeba zobrazení právě hrané písničky, což je velmi dobré, protože většinou nevíme, co právě za písničku v rádiu hrají. Avšak to není všechno.

Krom toho aplikace nabízí i možnost budíku či usínání. Můžete se tak probouzet se svým oblíbeným rádiem nebo i usínat. Na některých rádiích jsou totiž i pohádky, což může být vhodné právě pro malé děti, když je potřebujete uspat. Po čase se pak aplikace vypne a zase při budíku zapne.

Tato aplikace je v České republice velmi oblíbená právě pro to, že nabízí většinu všech českých rádií na jednom místě a vše se tak jednoduše ovládá.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.