Vypnout reklamy

Aplikace CZ Radio

Vydáno dne: 17.7.2019

Stáhněte si skvělou novou aplikaci CZ Radio, která nabízí seznam Českých rádií s několika funkcemi. Budík, usínání nebo zobrazení přehrávaných písniček.

Už vás nebaví neustále vyhledávat rádio na internetu a chcete mít vše na jednom místě? Co takhle okusit novou aplikaci CZ Radio, která shromažďuje většinu CZ rádií a zároveň nabízí funkce navíc.

Jednou z takovou funkcí je třeba zobrazení právě hrané písničky, což je velmi dobré, protože většinou nevíme, co právě za písničku v rádiu hrají. Avšak to není všechno.

Krom toho aplikace nabízí i možnost budíku či usínání. Můžete se tak probouzet se svým oblíbeným rádiem nebo i usínat. Na některých rádiích jsou totiž i pohádky, což může být vhodné právě pro malé děti, když je potřebujete uspat. Po čase se pak aplikace vypne a zase při budíku zapne.

Tato aplikace je v České republice velmi oblíbená právě pro to, že nabízí většinu všech českých rádií na jednom místě a vše se tak jednoduše ovládá.

Další zajímavé příspěvky
Square Enix vydá Tomb Raider Reloaded na mobilní telefony
Hra Tomb Raider Reloaded

Square Enix vydá novou hru Tomb Raider Reloaded. Jedná se o hru na mobilní telefony v kresleném grafickém zpracováním.

Kuki internetová televize s nabídkou pro televizní maniaky
Kuki

Kuki je internetová televize s nabídkou pro televizní maniaky. Za cenu 1200 Kč měsíčně získáte jak HBO, tak i Cinemax.

Hra na mobil Age of Z Origins
Age of Z Origins

Nová strategická hra, která se odehrává v apokalypse. Vaším úkolem je, abyste nepřátele porazili. Vybudujte si silnou armádu.

8 praktických aplikací na cestování

Praktické cestovatelské aplikace, které vám určitě pomohou v případě, kdy plánujete nějaký ten výlet a chcete, aby vše mělo hladký Přečíst si více