Vypnout reklamy

Aplikace Deezer

Jedná se o konkurenční službu proti Spotify. Někteří dokonce říkají, že Deezer je lepší a to díky HiFi kvalitě, což Spotify například nemá. Nicméně za takovou kvalitu musíte platit více a to 250,- Kč.

HiFi kvalita je kvalita, která je přímo ze studia a tedy nekomprimovaná ve formátu FLAC při 16-bit a vysokém bitrate. Kvalitu opravdu poznáte, pokud máte dobré sluchátka. Aplikaci si můžete na měsíc vyzkoušet zcela zdarma a to právě v té nejvyšší kvalitě.

Díky prémiové verzi pak klasicky můžete přeskakovat písničky nebo používat aplikaci bez reklam, což je stejné jako u Spotify. Rozdíl je v tom, že program zdarma má asi nejhorší kvalitu hudby, prémiový program je klasický, jak má Spotify a HiFi nemá nikdo, ale na druhou stranu si připlatíte.

Klasicky zde naleznete playlisty, které si přehráváte a posloucháte vaše oblíbené zpěváky. Svůj playlist můžete sdílet. Zároveň tady lze najít různé radio stanice.

  • Uživatelské rozhraní
  • Funkce
4.5

Popis

Aplikace Deezer je konkurencí pro Spotify. Rozdíl je zájmena ve kvalitě přehrávané hudby, kdy Deezer nabízí HiFi kvalitu ve formátu FLAC s 16-bit.