Vypnout reklamy

Aplikace Deleo

Vydáno dne: 4.6.2019

Upravte si své fotografie, předělejte je, přidejte pozadí, uberte objekty a spoustu dalších věcí s touto android aplikací můžete udělat.

Jedná se o skvělou aplikace, která má k dispozici spoustu důležitých funkcí. Přidejte si třeba na pozadí fotografie různé obrázky, spojte fotografie do jedné nebo odstraňte objekty.

Aplikace vám dovoluje si se svou fotografií pohrát a nabízí tak spoustu efektů a objektů, které můžete do své fotky přidat. Tato aplikace je určena hlavně pro začátečníky, protože nabízí jednoduché ovládání.

Krom toho se tady chytí i profesionálové, ale bohužel tady není dostatek funkcí. Zkombinujte veškeré své fotky a vytvořte třeba koláž. Krom toho je tady spousta různých fotografických efektů a ty vylepší úroveň. V poslední fázi je možnost synchronizace se sociálními sítěmi.

Další zajímavé příspěvky
Aplikace Editin Photos
Aplikace Editin Photos

Aplikace pro editaci fotografií je tady. Editujte své fotky na profesionální úrovni a vytvořte si i své vlastní tapety do Přečíst si více

Aplikace na mobil Snapseed
Aplikace na mobil Snapseed

Stáhněte si aplikaci na mobilní telefon, se kterou budete moci upravovat své fotografie a prokládat je různými filtry.

Aplikace MY photo editor
Aplikace MY Photo Editor

K dispozici máme novou aplikaci, se kterou se stanete profesionálním grafikem. Vkládejte různé filtry, mazejte pozadí a vytvářejte koláže.

Aplikace Movepic
Aplikace Movepic ke stažení

K dispozici máme nový grafický editor pro váš mobilní telefon. Vytvořte si další profesionální fotografie přímo ve vašem mobilu.