Vypnout reklamy

Udělejte si klid po pracovní době a blokujte hovory v určitý čas, kdy už nejste v kanceláři. Krom toho můžete dát vibrace, tichý režim, vypnout bluetooth a další funkce.

Nastavte si na mobilu čas, kdy nechcete být rušeni. Je to jednoduché. Třeba když jste v práci, tak vám lidé mohou volat, ale ve chvíli, jak práci opustíte, tak si můžete dát, že jste nedostupní.

Aplikace vám pomůže buď to automaticky odmítat hovory, což je docela agresivní způsob nebo si nechat jenom vypnuté zvuky. Nicméně odmítat hovory a následně posílat SMS zprávy je také dobré.

Můžete si také navolit několik profilů. Zvolte si data, kdy jste třeba na dovolené. Výhodou je také GPS, kdy aplikace pozná, že jste právě v práci a kdy jste práci opustili. V takové situaci je vše automaticky, což je skvělý. Můžete si zapnout v určitý čas pouze vibrace, vypnout bluetooth a wi-fi.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.