Vypnout reklamy

Parádní aplikace pro připojení k VPN. Vzdálené zabezpečené servery, které nelze jen tak vystupovat. Vhodné pro připojení přes veřejné Wi-Fi sítě. Omezte tak vaše sledování na úplné minimum a stahujte aplikace, které byste si jinak ani nemohli stáhnout díky GEO blokaci.

Aplikace, která vám poskytuje dostatečnou ochranu před veřejnými wi-fi sítěmi. Připojujte se přes VPN a tedy vzdálený server, který nejde jen tak vystopovat.

Výhodou je také uživatelská podpora po dobu 24/7. K dispozici je 100% zabezpečený a hlavně zdarma VPN server. Odemkněte si třeba stránky, které nelze navštívit z České republiky nebo zablokované aplikace, které jsou určeny jen pro nějaký trh.

Nebojte se. Nejedná se o nic nelegálního. Není také potřeba žádného hesla, registrace a výhodou je, že není datově omezený. Aplikace je rychlá a bez limitu. Připojte se k VPN serveru na jedno kliknutí.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.