Vypnout reklamy
6.7.2018

Aplikace Dr. Booster – Boost Game Speed

Hrajete hry, které nemají dostatek paměti RAM, sekají se a je problém je vůbec hrát? Nemáte na nový mobilní telefon a i přesto byste si chtěli danou hru zahrát alespoň na trošku slušnější úrovni? Aplikace Dr. Booster je ta správná pro vás.

Nejedná se o další aplikaci, která jen zbytečně bude brát místo a nič nevyčistí. Aplikace dokáže uvolnit prostor v paměti RAM podle nového algoritmu, který maže vše nepotřebné a dokáže dokonce detekovat, jestli je váš mobilní telefon napaden malwarem. 

Aplikace po spuštění této aplikace běží svižněji a načítání dané hry je mnohem rychlejší. Aplikace navíc sbírá opravdu kladné ohodnocení, takže se nejedná o zpomalovací aplikaci. Samozřejmě vám aplikace nedokáže zrychlit telefon tak, že byste byli na úrovni vlajkového telefonu. Tyto aplikace slouží většinou k čištění souborů, které dokážou telefon v průběhu času používání zpomalovat.

Hru lze spustit za pomoci aplikace tak, že kliknete na “boost” tlačítko, které se pohybuje na obrazovce. Aplikace tak odstraní vše nepotřebné, vyčistí a následně spustí jenom danou hru. Aplikace taktéž funguje v reálném čase, takže i během hraní (při menším vytížení) se snaží čistit paměť telefonu.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.