Aplikace Dr. Booster – Boost Game Speed

Hrajete hry, které nemají dostatek paměti RAM, sekají se a je problém je vůbec hrát? Nemáte na nový mobilní telefon a i přesto byste si chtěli danou hru zahrát alespoň na trošku slušnější úrovni? Aplikace Dr. Booster je ta správná pro vás. Nejedná se o další aplikaci, která jen zbytečně bude brát místo a nič […]

Hrajete hry, které nemají dostatek paměti RAM, sekají se a je problém je vůbec hrát? Nemáte na nový mobilní telefon a i přesto byste si chtěli danou hru zahrát alespoň na trošku slušnější úrovni? Aplikace Dr. Booster je ta správná pro vás.

Nejedná se o další aplikaci, která jen zbytečně bude brát místo a nič nevyčistí. Aplikace dokáže uvolnit prostor v paměti RAM podle nového algoritmu, který maže vše nepotřebné a dokáže dokonce detekovat, jestli je váš mobilní telefon napaden malwarem. 

Aplikace po spuštění této aplikace běží svižněji a načítání dané hry je mnohem rychlejší. Aplikace navíc sbírá opravdu kladné ohodnocení, takže se nejedná o zpomalovací aplikaci. Samozřejmě vám aplikace nedokáže zrychlit telefon tak, že byste byli na úrovni vlajkového telefonu. Tyto aplikace slouží většinou k čištění souborů, které dokážou telefon v průběhu času používání zpomalovat.

https://www.youtube.com/watch?v=O5X-baAh7A4&ab_channel=TrendMicroFamily

Hru lze spustit za pomoci aplikace tak, že kliknete na „boost“ tlačítko, které se pohybuje na obrazovce. Aplikace tak odstraní vše nepotřebné, vyčistí a následně spustí jenom danou hru. Aplikace taktéž funguje v reálném čase, takže i během hraní (při menším vytížení) se snaží čistit paměť telefonu.

Aplikaci stáhnete níže