Aplikace Drivvo – Správa vozidla

S aplikací si budete moci poznamenat veškeré důležité informace o správě vašeho vozového parku. Pokud máte jedno auto, tak to vůbec nevadí, protože přeci jenom potřebujete vědět, co se na autě opravovalo, kolik peněz jste projezdili a další informace.

Právě s aplikací Drivvo budete mít pod kontrolou veškeré tyto náklady. Servisní služby, tankování a dokonce lze z toho všeho generovat reporty. Pokud máte výměnu oleje nebo prostě jít do servisu, tak aplikace dokáže i na tuto událost upozornit.

Zaznamenávejte tak veškeré informace a zkontrolujte si je, když bude potřeba. Dopředu tak budete vědět, co jste na autě udělali. Třeba jste v minulosti měnili spojku a po dvou letech je zase vtahu. Co se takhle podívat, jestli to bylo opravdu před dvěma lety a pokud ano, tak něco bylo špatně. Jaká byla cena takové spojky? Proč je nyní dražší o tolik? To vše si můžete v aplikaci zaznamenávat a mít tak vše pod kontrolou.

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.5

Popis

Aplikace Drivvo je vhodná pro ty, kteří potřebují mít správu vozidla pod kontrolou. Vkládejte do aplikace veškeré informace ohledně tankování, servisu i cest.