Aplikace EasyPark

Parkujte v Evropských státech jednoduše. S touto Slovenskou aplikací se můžete vydat třeba do Itálie, kde následně velmi jednoduše zaplatíte za parkování. Naprosto pohodlné parkování bez potíží.

Dostanete informaci, kdy vám parkování končí, zaplatíte za parkování kartou nebo přes PayPal a vydáte se na to. Aplikace velmi jednoduše umožní zaparkovat ve 2200 městech po celé Evropě.

Pokud se vydáte do Bratislavy, tak tady je evidence této možnosti značně vyšší a to platí i pro Vídeň. Jelikož je aplikace zprostředkovatel, tak si bere i servisní poplatek. Tedy cena je podle parkoviště, ale nad to si aplikace vezme ještě 15% (pro nové zákazníky). Když si vezmeme v potaz to, že vám to ulehčí parkování ve městě, tak to není až takové zlé.

Aplikace funguje třeba i v Madridu, Kodaňi, Oslu, Helsinkách, Berlín a další. Máte také přehled, kde jste parkovali a víte, kdy vám parkování vyprší, abyste se stihli vrátit zpět.

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.8

Popis

Zaparkujte velmi jednoduše a rychle. Zaplatíte skrz kartu a zaparkujete. Aplikace vám hlídá čas, který jste zaplatili a do kdy musíte parkoviště opustit.