Aplikace eBike Flow

Optimalizujte jízdu s eBike Flow pro elektrokola Bosch – všechny údaje jednoduše a rychle.

Pokud vlastníte elektrokolo s moderním chytrým systémem Bosch, pak je aplikace eBike Flow tou pravou volbou pro vás. Tato aplikace slouží jako centrální řídicí jednotka pro vaše eBike, poskytující údaje jako ujetá vzdálenost, stav baterie a informace o příštím servisu. Díky možnosti připojení k internetu vám umožní stále mít aktuální software a těžit z nejnovějších aktualizací a vylepšení.

Hlavní rysy aplikace eBike Flow

  • Přehledné informace: Na jednom místě získáte všechny důležité informace o vašem eBike.
  • Jízdní obrazovka: Na řídítkách si můžete zobrazovat nejdůležitější jízdní údaje, včetně aktuální rychlosti a stavu baterie.
  • Automatické sledování aktivity: Vaše jízdy jsou automaticky zaznamenávány a data mohou být synchronizována s Apple Health, komoot a Strava.

Pokud používáte palubní počítače Kiox nebo Nyon, můžete nadále využívat aplikaci eBike Connect. Pro majitele SmartphoneHub a COBI.Bike Hub je k dispozici aplikace COBI.Bike.

Zjednodušte si správu vašeho elektrokola a užijte si jízdu na nové úrovni s aplikací eBike Flow. Sledujte svůj pokrok, udržujte své kolo v top stavu a využijte možnosti moderních technologií pro nezapomenutelný zážitek z jízdy.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhranní
3

Popis

Optimalizujte jízdu s eBike Flow pro elektrokola Bosch – všechny údaje jednoduše a rychle.