Vypnout reklamy

K dispozici je nová aplikace zdarma, která udělá z vašeho fotoaparátu multifunkční zařízení pro android uživatele. K dispozici jsou vtipné nálepky, krásné filtry a spoustu užitečných funkcí, které každý fotograf musí mít.

Aplikace nabízí nejnovější možnosti a funkce. Je zde třeba možný obraz v obraze. Nicméně všichni si zaručeně oblíbí funkci, která dokáže rozpoznávat věk. Výhodou celé aplikace je její jednoduchost, takže nemusíte nic složitě vyhledávat. Což se většině lidem bude líbit.

Nemusíte tak být technicky zdatní, abyste si udělali hezké fotografie. Jednoduše udělejte fotku a posléze ji editujte v tomto programu. Aplikace si pro vás přichystala spoustu filtrů, funkcí a možností, jak danou fotografií vylepšit.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.