Vypnout reklamy

Aplikace ExpressVPN – Best Android VPN

Vydáno dne: 26.12.2017

Potřebujete se připojit k nějakému serveru a nejlépe skrytě nebo potřebujete něco stáhnout, ale nechcete čekat? Vyzkoušejte VPN na 7 dní naprosto zdarma. ExpressVPN poskytuje 145+ připojení v 94 zemích světa. [wp-review] S VPN anonymně a bezpečně Chodíte na stránky, kde by vám mohli lehce ukradnout identitu nebo nechcete, aby váš provider věděl, že na […]

Potřebujete se připojit k nějakému serveru a nejlépe skrytě nebo potřebujete něco stáhnout, ale nechcete čekat? Vyzkoušejte VPN na 7 dní naprosto zdarma. ExpressVPN poskytuje 145+ připojení v 94 zemích světa.

[wp-review]

S VPN anonymně a bezpečně

Chodíte na stránky, kde by vám mohli lehce ukradnout identitu nebo nechcete, aby váš provider věděl, že na tyto stránky chodíte. VPN je vhodné třeba v případech, kdy máte tzv. Ban na některé fóra nebo kamkoliv jinam. Vaše IP adresa je změněna.

ExpressVPN si můžete velmi jednoduše stáhnout na mobilní telefon Android. K dispozici je přes 100 různých míst VPN připojení a to po celé Americe, UK, Evropě, Asií, Austrálií a Africe. K dispozici je také 24 hodinová podpora. VPN pracuje na Wi-Fi, LTE/4G, 3G připojení.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)