Vypnout reklamy

Aplikace Face Changer Video

Vydáno dne: 6.5.2018

Jedná se o aplikaci, která dokáže s vaší tváři udělat něco, co byste sami se svým obličejem nikdy neudělali. Jedná se o zábavnou aplikaci, kde si zahrajete video nebo vyfotíte a následně fotku či video editujete. Aplikace nabízí několik módů, které můžete mezi sebou přepínat. Nechybí ani přidávání slunečních brýlí nebo jiných objektů. Udělejte si sami […]

Jedná se o aplikaci, která dokáže s vaší tváři udělat něco, co byste sami se svým obličejem nikdy neudělali. Jedná se o zábavnou aplikaci, kde si zahrajete video nebo vyfotíte a následně fotku či video editujete.

Aplikace nabízí několik módů, které můžete mezi sebou přepínat. Nechybí ani přidávání slunečních brýlí nebo jiných objektů. Udělejte si sami ze sebe srandu a následně vše sdílejte se svými kamarády.

Různé módy

K dispozici je třeba mód Face Swap, kde se prohodí dvě tváře mezi sebou. Nicméně musíte mít u sebe svého kamaráda, pak uvidíte, jak by váš kamarád vypadal s vaší tváři.

Další mód je Face Blend, kde na druhou stranu obě tváře budou v jedné. Nicméně aplikace se stále vylepšuje a nabízí čím dál tím více módu.

Video

Face Changer Camera
Price: Free

[wp-review]

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)