Vypnout reklamy

Aplikace – Facebook Messenger zdarma

Vydáno dne: 23.7.2016

Chatujte se svými blízkými ať už jste kdekoliv s aplikací Facebook Messenger. Je to něco, jako byste posílali SMS s tím rozdílem, že chatujete přes sociální síť facebook. Platforma Facebook Messenger se neustále rozvíjí, takže nabízí spoustu možností. K dispozici jsou již různé emotiony a spoustu zajímavosti. Co vám aplikace Facebook Messenger nabízí? Máte možnost […]

Chatujte se svými blízkými ať už jste kdekoliv s aplikací Facebook Messenger. Je to něco, jako byste posílali SMS s tím rozdílem, že chatujete přes sociální síť facebook. Platforma Facebook Messenger se neustále rozvíjí, takže nabízí spoustu možností. K dispozici jsou již různé emotiony a spoustu zajímavosti.

Co vám aplikace Facebook Messenger nabízí?

Máte možnost vytvářet skupinové chaty a v brzké době budou i video chaty. Pořizujte fotografie a ihned je posílejte svým známým. Máte možnost posílat také videa. Aplikace do budoucna uvažuje o možnosti posílání peněz. Zaplatíte tak z platformy třeba lístky do kina nebo večeře a to pouhým jedním kliknutím.

Volejte zdarma se svými kamarády přes Wi-FI. Nově můžete volat díky aplikaci Vodafone voLTE přes WI-FI v zahraničí za cenu, jako doma.  Aplikace má emotiony, gify, možnost změnit barvu chatu, vyhledávání a mnohem více.

[wp-review]

 

 

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš