Aplikace Fanytel – US Virtual Number

Cestujete do Ameriky a hledáte rychle možnost, jak získat US číslo? Pokud váš telefon podporuje esim, což jsou nové mobilní telefony většinou všechny, tak jednoduše aktivujete číslo za poplatek. Budete tak mít virtuální číslo, se kterým voláte, posíláte zprávy i surfujete na internetu.

Jde většinou o číslo, které dostanete za měsíční poplatek. Získat tak druhé číslo nebylo nikdy jednodušší. S rozšířením esim odpadá navštěvovat obchody pro získání SIM karty. Vše je tedy elektronicky a již stačí po příletu zakoupit virtuální US číslo.

Budete tak moci normálně volat, psát SMS nebo surfovat po internetu s číslem z Ameriky. Kromě toho je v nabídce několik čísel i těch luxusnějších, kde si za něho měsíčně připlatíte. Záleží tedy na vás. Kromě toho umí aplikace Fanytel virtuální čísla z US, tak i z UK a Kanady. Mezinárodní hovory tak budete mít velmi levné.

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.5

Popis

US Virtual Number od Fanytel je jednoduchá aplikace, se kterou aktivujete US číslo a můžete například v Americe posílat peníze za málo peněz a volat mezinárodně mnohem levněji, než s číslem v ČR.