Aplikace File Commander

Jedná se o aplikaci, která vám umožní jednodušeji spravovat veškeré soubory v mobilním telefonu ať už v cloudu nebo klasicky.

Pokud hodně pracujete na mobilním telefonu, tak je jasné, že potřebujete i dostatečně výkonný souborový manažer, abyste mohli pracovat s libovolným souborem v zařízení Android.

Aplikace funguje jak pro interní paměť telefonu, tak i pro cloudové úložiště, síťové umístění a mnohem více. To vše intuitivně. Pracujte tak se samostatnými knihovnami fotek, videí, dokumentů a jednoduše je přejmenujte, odstraňujte, přesouvejte.

Průzkumník využívá nejnovější verzi aplikace File Commander, kde je předpokladem alespoň Android P systém. Pokud tedy disponujete tabletem nebo telefonem se systémem Android, tak právě tato aplikace bude dobrým pomocníkem. Aplikace disponuje zabezpečeným režimem, kde můžete snadno žašifrovat a skrýt citlivá data. Dále jsou tady kategorie pro soubory, jako je Hudba, Obraz a Video. Snadno spravujte externí úložiště, jako jsou microSD karty a jednotky USB OTG.

Aplikaci stáhnete níže