Aplikace Firefox Focus

Máte problém s tím, že vás na internetu mohou sledovat marketingové společnosti a následně vám nabízet reklamy, které jsou na základě vaší historií prohlížeče, nabízeny? Tak to nová aplikace Firefox Focus je ta správné pro vás. S touto aplikací posunete své soukromí na novou úroveň. Nový prohlížeč automaticky blokuje několik online sledovacích systému, takže nikdo […]

Firefox focus: The privacy browser

Máte problém s tím, že vás na internetu mohou sledovat marketingové společnosti a následně vám nabízet reklamy, které jsou na základě vaší historií prohlížeče, nabízeny? Tak to nová aplikace Firefox Focus je ta správné pro vás.

S touto aplikací posunete své soukromí na novou úroveň. Nový prohlížeč automaticky blokuje několik online sledovacích systému, takže nikdo nemusí vědět, že jste daný web navštívili. Historie se pak maže ve chvíli, kdy zavřete prohlížeč. Nicméně neukládají se ani hesla, či cokoliv jiného.

Jednoduché mazání historie. Webové stránky jsou v některých případech rychleji načtené a to z důvodu nestahování sledovacích javascript kódů. Výhodou je, že FireFox Focus má vše jednoduché a nemusíte nic jiného dělat. Stačí spustit a následně aplikaci používat.

Aplikaci stáhnete níže