Aplikace Fitness RPG: Walking Games

Fitness RPG - inovativní kombinace fitness trackeru a RPG hry pro dosažení vašich fitness cílů.

Jde tak trochu o hru, která vás však vytáhne ven. Ve hře máte za úkol chodit a tím zlepšovat sílu vašich hrdinů. S touto aplikací tak budete cvičit, ale zároveň i hrát. Postavte se veškerým výzvám a vydejte se na bláznivou cestu.

Jde tak o novou unikátní fitness aplikaci, která na mobilech začala s tímto typem asi jako první. Aplikace byla vydaná v roce 2019 a jde o kombinaci zábavné RPG hry s fitness trackerem. Právě takováto aplikace dokáže povzbudit k ještě lepším výkonům. Udržujte se ve formě právě touto zábavnou formou.

Když běžíte, zvedáte závaží nebo jen chodíte, Fitness RPG sleduje vaše fyzické aktivity a převádí je do herních metrik. Tyto metriky vám pak pomáhají vylepšit vaši herní postavu. Díky funkci „fitness tracker and game“ můžete také nastavit své fitness cíle, vytvářet výzvy a sledovat svůj pokrok v průběhu času.

Co dělá Fitness RPG tak jedinečným, je jeho schopnost motivovat uživatele k pravidelnému cvičení prostřednictvím výzev a dalších zábavných aktivit. Ať už jste zapálený sportovec nebo jen hledáte zábavný způsob, jak zůstat ve formě, Fitness RPG nabízí inovativní a zábavný přístup k dosažení vašich fitness cílů.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.5

Popis

Fitness RPG – inovativní kombinace fitness trackeru a RPG hry pro dosažení vašich fitness cílů.