Aplikace Flightradar24

Flightradar24 slouží pro dívání se na letecký provoz nad jakoukoliv zemí na světě. Máte k dispozici také historické údaje.

Nejpopulárnější aplikace pro cestování a nejen to. Víte, co zrovna letělo nad vaším domem? Mohou to být soukromé letadla, vrtulníky a další. Aplikace dokonce vidí stíhací letouny a armádní letadla. Vše, co jde zachytit radarem.

Samozřejmě zde neuvidíte špionážní letouny, které 100% nad Evropou létají. Pokud třeba čekáte na letadlo nebo na nějaký přestupní spoj na letišti, tak se můžete podívat, odkud zrovna letadlo přiletělo, jakou mělo trasu a za jak dlouho bude na místě.

S aplikací jednoduše uvidíte milióny letadel, které jsou po celém světě. Vidíte také, co je to za typ letadla, komu patří a jak rychle dokáže letět. Ono jde také hlavně i o zajímavé historické údaje, kde třeba letadlo předtím bylo, než poletíte s ním zase na dovolenou a hlavně jestli s ním něco nebylo a nemělo už předtím zpoždění.

V aplikaci pak lze vidět, jestli je nějaké zpoždění, jestli je špatné počasí a pokud letadla znáte, tak si třeba můžete vyfiltrovat ty, které se vám líbí a sledovat jejich průlety.

Aplikace je na mobilní telefon a tablety se systémem Android zcela zdarma, avšak má omezené funkce.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
5

Popis

Flightradar24 slouží pro dívání se na letecký provoz nad jakoukoliv zemí na světě. Máte k dispozici také historické údaje.