Vypnout reklamy

Android aplikace Gaming mód ke stažení na mobil. Nastavte si jednotlivé hry a pravidla, které se při spuštění vykonají. Třeba vyčištění RAM, blokace notifikací a další.

Pokud potřebujete získat více výkonu pro vaše hry, tak jedinou možností je buď to manuálně vypínat jednotlivé aplikace a následně i zablokovat notifikace, vyčistit RAM a další spoustu jiných věcí. Nebo můžete udělat vše najednou v jedné aplikaci.

Není to o tom, že by aplikace nějakým způsobem kouzlila. Pokud nemáte dostatečný výkon v telefonu, tak si moc nepomůžete, ale většina z nás má spíše telefon zaplněný věcmi, které při hraní nepotřebujete.

Aplikace proto odbourává tyto věci kolem do kola a soustředí výkon telefonu do jednoho místa a to do dané hry. Proto se tato aplikace nazývá herní mód. Většina výrobců již takového něco mají ve svých UI, ale nejsou tak dobré, jako tato.

S touto aplikací můžete mít automaticky nastaveno odmítání hovorů, blokování notifikací, vyčištění paměti RAM, vypnutí automatického nastavování jasu, změny WiFi, změna vyzváněcího tónu a zvuku. S aplikací si můžete vytvořit widget, kde své hry spustíte. Lze taktéž nakonfigurovat aplikaci tak, že automaticky detekuje hru nebo aplikaci, kterou jste si nastavili.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš