Vypnout reklamy

Aplikace GIF Maker

Víte jak na sociálních sítí je spousta různých GIFů, tak i vy si můžete některé vytvořit a to přímo ve vašem mobilním telefonu. Z
GIF Maker - GIF Editor

Víte jak na sociálních sítí je spousta různých GIFů, tak i vy si můžete některé vytvořit a to přímo ve vašem mobilním telefonu. Z vašich fotografií budete moci udělat opravdu parádní a vtipné GIFy a následně je sdílet na Facebook, Twitter, Instagram a dalších.

Nicméně nemusí to být jenom z fotografií. Použít také můžete svá videa, která následně sestříháte předtím, než z něho uděláte GIF. Následně na tento GIF můžete použít jednotlivé nálepky se stylovým textem.

Všechny své výtvory na jednom místě

Vytvořte si vlastní Gify v nové aplikaci Gif Maker

Vytvořte si vlastní Gify v nové aplikaci Gif Maker

Veškeré GIFy se vám ukládají do mobilního telefonu a jsou pospolu na jednom místě. Sdílení je naprosto jednoduché a na jedno kliknutí, takže rozveselte třeba své kamarády. Velkou výhodou je možná svobodná editace jednotlivých videí nebo fotografií.

Odstraňte také pozadí ve vašem obrázků a udělejte z něho něco jiného. Třeba se stane to, že váš GIF bude následně sdílen na sociálních sítí jako virální obrázek.

Video

Recenze aplikace
  • 98%
    Uživatelské rozhránní - 98%
  • 99%
    Funkce - 99%
99%