Vypnout reklamy

Aplikace Gmail

Původně skvělá aplikace, kde šlapalo vše jak mělo. Nicméně časem si začali lidé stěžovat, že nechodí žádné notifikace ohledně emailu. A bohužel se to děje. Nicméně může to být také tím, že se vám aplikace uspí. Jinak je aplikace zcela v pořádku.

Jde o to, že nové telefonu k tomu, aby šetřili energií v baterce, tak dělají to, že je hodí do režimu spánku. Tohle můžete nastavit v nastavení telefonu, kde je úspora baterie. Zde je pak možnost vybrat vyjimku, aby daná aplikace nepřecházela do režimu spánku, ať se děje cokoliv.

Pokud Vám nechodí notifikace o novém emailu, zkontrolujte si v nastavení telefonu, jestli náhodou nespadla aplikace do spacího režimu. Každý telefon to má jinak, ale většinou se to vyskytuje v místech, kde buď čistíte telefon nebo můžete odinstalovávat aplikace, kdy v horním pravém rohu jsou tři tečky a zde je pak nastavení uspávání aplikací.

V aplikaci máte hezky uspořádanou poštu. Ať už přijde reklamní sdělení, aktualita nebo cokoliv jiného, tak chytrý algoritmus umístí tyto emaily do patřičných míst. Následně lze vymyslet štítky, kterými si pak emaily označíte.

Gmail jinak v základu nabízí 15GB úložného prostoru (zároveň s Google diskem) a více GB si pak musíte zaplatit.

Gmail
Price: Free

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4

Popis

Aplikace Gmail slouží pro všechny, kteří mají u Gmailu založen účet a email. Jde o emailového klienta, který se snadno nastavuje.