Aplikace Google Find My Device

Google Find My Device vám umožní najít ztracené zařízení nebo v horším případě telefon, který vám někdo ukradl.

Nainstalujte si do telefonu známou aplikaci, která dokáže najít vaše zařízení připojené do Find My Device a tedy k telefonu a vašemu účtu na Google. Pokud se vám něco ztratí, tak zde to můžete najít a to díky GPS.

Jde o to, že se připojí k účtu mobilní telefon, hodinky, sluchátka a další zařízení. V případě, že telefon ztratíte, tak zde se můžete podívat, kde takové zařízení je. Do budoucna se chystá i to, že není potřeba, aby zařízení bylo připojeno k internetu a pokud vám někdo ukradne hodinky, telefon a další věci, tak jednoduše zařízení najdete díky komunikaci s ostatním zařízením ve vašem blízkosti.

Find My Device totiž bude fungovat podobně, jako hledej zařízení v iOS. Najdete tak telefon nebo cokoliv dalšího, pokud je zapnutý a nemá internet nebo SIM kartu. Telefony totiž komunikují mezi sebou, když se pohybujete ve městě. Jde právě o to, když někdo ukradne jakékoliv zařízení, tak i přesto, že není připojeno k síti, tak přes síť jiného se ukáže.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.5

Popis

Aplikace Google Find My Device je skvělá aplikace, která dokáže najít vaše ztracené zařízení nebo v horším případě ukradené zařízení.