Aplikace HAHAmoji

Proměňte své fotografie ve vtipné fotografie a umístěte na ně nejrůznější vtipné nálepky. K dispozici jsou také 3D emotiony, které dokonale vyjádří vaše emoce. Výborná aplikace pro ty, kteří si chtějí některé fotografie zkrášlit a to třeba ve chvíli, kdy se nepovedla, tak si z nich můžete udělat legraci. K dispozici máte spoustu různých možností. […]

HAHAmoji - Animated face emoji GIF

Proměňte své fotografie ve vtipné fotografie a umístěte na ně nejrůznější vtipné nálepky. K dispozici jsou také 3D emotiony, které dokonale vyjádří vaše emoce.

Výborná aplikace pro ty, kteří si chtějí některé fotografie zkrášlit a to třeba ve chvíli, kdy se nepovedla, tak si z nich můžete udělat legraci. K dispozici máte spoustu různých možností. Najděte způsob, jak si svou podle sebe vylepšíte.

Výhodou je synchronizace se sociálními sítěmi, takže svůj „výtvor“ můžete ihned sdílet podle potřeby. Jednoduše udělejte fotku a vyberte vtipné emoji tváře a podívejte se na to, jak se fotka bude pomaličku proměňovat. Je zde možnost využít i video nahrávání, pokud to bude potřeba.

Máte k dispozici třeba naštvané animace, smějící, extrémně naštvané, neuvěřitelné nálepky jak dává facku a další.

Aplikaci stáhnete níže

Recenze aplikace
  • 95%
    Uživatelské rozhrání - 95%
  • 98%
    Funkce - 98%
97%