Aplikace HealthifyMe – Calorie Counter

Jde o fitness aplikaci, která se postará o vaše zdraví. Aplikace byla vyvíjena v Singapore a podíleli se na tom špičky v oboru. Navíc je možné aplikaci integrovat do Google Fit nebo Samsung Health.

Aplikace bude vaším pomocníkem za zdravý životní styl. Dokáže sledovat váš spánek, sledovat cvičení a zároveň vidíte, jak se vám daří v průběhu času chudnout. Nechybí tak ani informace o tom, kolik kalorií přijímáte (je potřeba tyto informace zadávat) nebo jaký kalorický výdej máte.

S aplikací můžete cvičit i doma a to bez nástrojů, což je skvělé pro ty, kteří nechtějí moc chodit do fitness centra. Jde o cviky pro celé tělo a tedy klidně pro břicho, bicepsy, tricepsy, ramena nebo děláte i dřepy. Pro protahování si hra přichystala Jógu i s dechovým cvičením.

Jde tak o aplikaci, kde je vše v jednom. Aplikace je pro vás takový osobní trenér. Aplikace má také dietní výzvy, které můžete překonávat se svými kamarády. Což má za následek snížení hmotnosti, na druhou stranu to moc nepřehánějte a raději si poraďte.

Proč zvolit zrovna HealthifyMe?

  • Tím, že zchudnete a vybudujete si dietní plán, tak si také budujete imunitu a zároveň tak dosáhnete zdravějšího života.
  • Taktéž se s aplikací naučíte jíst zdravě a nechybí ani kalorická kalkulačka. Zaznamenávejte, co jíte nebo jednoduše vyfoťte jídlo a je možné, že aplikace vše rozpozná a zaznamená.
  • Hlídejte si své zdraví a za pomocí aplikace sledujte svůj spánek, jaký kalorický výdaj máte a kdy budete mít další cvičení.
  • Výhodou je také to, že ke cvičení nepotřebujete žádné předměty a stačí tak cvičit se svou váhou.

  • Funkce
  • Uživatelské prostředí
5

Popis

Jde o aplikaci, která se stará o vaše zdraví a udržuje vaší zdravou hmotnost. Zaznamenávejte kalorie, výdaj kalorií a cvičte se svým tělem. Nemusíte tak chodit do fitness, ale stačí cvičit se svým vlastním tělem.