Aplikace Hermit Lite Apps Browser

Všechny aplikace na jednom místě s jedinečnou aplikací. S aplikací budete zároveň rychleji prohlížet, šetřit data, chránit své soukromí a k dispozici je třeba i čtecí mód nebo večerní mód. Jediná aplikace má pouze 3MB oproti ostatním aplikacím, které mají 50MB a více. Prakticky to znamená ušetřené místo, ušetřené místo v paměti a mnohem více. […]

Aplikace Hermit - Lite apps browser

Všechny aplikace na jednom místě s jedinečnou aplikací. S aplikací budete zároveň rychleji prohlížet, šetřit data, chránit své soukromí a k dispozici je třeba i čtecí mód nebo večerní mód.

Jediná aplikace má pouze 3MB oproti ostatním aplikacím, které mají 50MB a více. Prakticky to znamená ušetřené místo, ušetřené místo v paměti a mnohem více. Co asi oceníme, tak to je právě možnost šetřit data, protože v České republice jsme výrazně omezení FUPem.

Nechybí ani funkce jako je více oken, přímé sdílení, možnost zvětšení písmen v případě, že se vám písmena zdají malá. Je zde nekonečno mnoho možností, jak si jednotlivé aplikace upravit, změnit barvu, velikost písma a mnohem více. Ve verzi zdarma můžete mít 3 odlehčené aplikace „Lite“, ale v prémium verzi můžete mít nekonečno.

Aplikaci stáhnete níže