Aplikace Hotels.com: Rezervace hotelu

Je léto a to svádí k cestování. Na trhu existuje aplikace, která je populární a to je Booking.com, avšak kromě toho je k dispozici také rezervace hotelu přes Hotels.com. Funguje na stejném principu, ale lze tam najít hotely, který na booking třeba nenajdete.

Každé ubytovací zařízení má nějakou smlouvu s daným portálem a je možné, že na Hotels.com najdete hotel, který je levnější a hezčí nebo naopak najdete hotel, který na jiných portálech ani není a nikdy by jste si ho nevšimli. Hotels.com umožní jednoduše ubytování rezervovat.

S aplikací Hotels.com máte tedy vše na dosah ruky. Stačí otevřít aplikaci a uvidíte vámi vytvořené rezervace nebo předchozí svá ubytování. V aplikaci pak normálně za ubytování zaplatíte a následně jen dorazíte na místo. Existují i tajné ceny pro vás, tedy pokud se registrujete na Hotels.com, tak dostanete i nějakou tu slevu.

Společnost využívá osobní údaje v rámci skupiny Expedia Group (tedy Hotels.com), nezávislí poskytovatelé jako jsou zpracovateli kreditních karet, dodavatelé cestovních služeb (hotely), ale také obchodním partnerům. Ono není to tak strašné, protože některé společnosti dělají s osobními údaji mnohem více. Nicméně nemusíte se ničeho obávat, protože společnost má sídlo v EU. Není to jenom společnost z třetího světa, která tady poskytuje nějaké služby. Více o společnosti zde.

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
3.8

Popis

Hotels.com nabízí rezervace hotelů po celém světě. Pokud na Booking něco nenajdete, tak možná tady ano a ještě levněji.