Vypnout reklamy

Chcete se upravit interiér ve vašem domě, ale nevíte, jak to bude všechno vypadat. Tato aplikace vám pomůže vybrat si ten správný interiér a dá vám tak skvělé nápady pro nový vzhled vašeho bytu nebo domu. K dispozici je několik fotografií, článků a dalších informací, které vám pomohou najít něco, co vás inspiruje. Později to […]

Chcete se upravit interiér ve vašem domě, ale nevíte, jak to bude všechno vypadat. Tato aplikace vám pomůže vybrat si ten správný interiér a dá vám tak skvělé nápady pro nový vzhled vašeho bytu nebo domu.

K dispozici je několik fotografií, článků a dalších informací, které vám pomohou najít něco, co vás inspiruje. Později to můžete využít při novém designu vašeho domova. Vše co potřebujete udělat, tak to je vybrat z parametru hledání, kde je spousta šablon.

Jednotlivé vzhledy jsou rozdělené do jednotlivých kategorií a je zde spousta reálných fotografií. K dispozici je také několik šablon designu. Zkuste si s tím pohrát a umístit jednotlivé objekty tam, kam chcete. Nicméně články jsou v anglickém jazyce. Avšak pro inspiraci není potřeba anglického jazyka. 

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)