Vypnout reklamy

InShot je aplikace, která je zdarma a má k dispozici několik funkcí, jak editovat fotky nebo videa. Přidávejte filtry, vkládejte text nebo emotikony.

Editor videí i fotografií. Pokud máte své oblíbené video nebo fotografií, tak ho lze jednoduše editovat. Lze mazat jednotlivé části a přidávat efekty.

Aplikace nabízí různé filtry, jako je například rozmazání fotografie či videa a to jen v některých částech. Lze také jednoduše upravovat barvy. Nejlepší na tom celém je možnost si přidat svou vlastní hudbu do videa.

Lze přidávat soubory MP3 a jiné formáty. Snadné synchronizace zvuku a videa s časovými funkcemi. Dále na fotografie i videa lze vkládat text nebo emotikony. Formáty v rozlišení 1080p jsou podporovány. Následně lze sdílet video i fotografií na sociálních sítích.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)