Aplikace JAUMO Flirt a Randění

JAUMO je aplikace pro flirt a randění. Skvělá aplikace, která umí najít vaší spřízněnou duši, pokud zadáte veškeré informace o vás.

Jde o aplikace, ve které si naleznete spoustu nezadaných lidí, kteří hledají randění a třeba i partnera na celý život. Jde o seznamku zcela zdarma a je potřeba, abyste ji věnovali nějaký čas, pokud si někoho chcete najít.

Najděte někoho s kým budete třeba flirtovat. Aplikace vybírá lidi ve vašem okolí, takže se nemusíte bát, že by vám v nabídce přistál člověk z jiného města. Aplikace pojala hledání své lásky tak trochu zábavněji. Aplikace vybírá druhého partnera na základě toho, co se líbí vám a mu.

Aplikace je plně otevřená a anonymní. Jde o bezpečné místo, kde se spojíte hned s několika lidmi po celém světě nebo jen v rámci města. Jelikož je aplikace zcela zdarma, tak buďte na pozoru, protože se tady vyskytují lidé, kteří nejsou těmi, za koho se vydávají.

Jde o německou aplikaci, která dbá na soukromí a má šifrovaná data během přenosu a pokud chcete, můžete požádat o smazání dat.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.8