Aplikace Kick

Prozkoumejte novou éru streamingu s Kick – platformou pro všechny!

Kick se rychle stává fenoménem v online streamování a nabízí platformu, kde všichni sledují od největších streamerů až po nadšené komunity. Se svou unikátní směsicí obsahu, od hraní přes IRL pořady až po sportovní akce, Kick nabízí něco pro každého.

Hodinky

Jedinečná kategorie Hodinky přináší pestrou škálu obsahu od populárních streamerů. Adin Ross, xQc a Amouranth jsou jen některé z jmen, která zaujmou svou neotřelostí. Pro fanoušky her jsou zde Tfue, YourRAGE a Nickmercs, kteří ukazují své dovednosti v nejžhavějších hrách. Na poli IRL streamingu dominují n3on, Ice Poseidon a SteveWillDoIt s jejich nevšedními dobrodružstvími. Nezapomínáme ani na sport, kde si získává pozornost Gamebred BK MMA, fotbalový klub Everton a tým Stake F1.

Povídat si

Komunitní aspekt je na Kicku klíčový, s více než 20 miliony uživatelů. Komunita se může vyjádřit pomocí široké palety emotů a projevit svou loajalitu skrze odznaky. Tento silný komunitní rozměr posiluje vazby mezi uživateli a streamery.

Proud

Kick se odlišuje svým přístupem k příjmům. S rozdělením 95-5 umožňuje streamerům si ponechat 95 % příjmů z předplatného. Navíc program pobídek pro autory a 24/7 podpora přes živý chat zvyšují komfort a motivaci streamerů na Kicku.

Kick se rychle stává platformou volby pro novou generaci online tvůrců a jejich fanoušky. S tak širokou nabídkou obsahu a podpůrnými mechanismy je ideálním místem pro každého, kdo hledá více z online světa.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.5

Popis

Prozkoumejte novou éru streamingu s Kick – platformou pro všechny!