Vypnout reklamy

Aplikace Lightinthebox

Nakupujte výhodně a levně s možností platbou PayPal, kartou nebo bankovním převodem. Společnost je zapsaná na burze v New Yorku a sdružuje obchodníky

Jde o aplikaci, ve které budete moci nakupovat z obchodů z celého světa s tím, že vám zboží dovezou. Jde o podobný způsob, jako je třeba aliexpress a podobné. Aplikaci si stáhlo přes 30 miliónů zákazníku a má sídlo v New Yorku.

Společnost je zapsaná i na tamní burze. Máte přístup k miliónům položkám, které mají vysokou kvalitu, ale zároveň máte nízkou cenu. Objevte tak exkluzivní nabídky v aplikaci, které jsou až o 60% levnější než ceny na webu.

Dále tady máte k dispozici slevu až 99% a to na všechny kategorie, oblečení, domácí pomůcky, elektroniku a další. Za každé přihlášení do aplikace obdržíte body. Někteří prodejci nabízejí zvýhodněnou dopravu do Evropy, takže budete mít opravdu velmi levné zboží. Platby probíhají přes PayPal (v takové situaci nejbezpečnější) nebo můžete platit klasickým bankovním převodem. Nicméně u bankovního převodu není jistota vrácení peněz, ale u PayPal u fyzického zboží ano. To stejné platí u plateb přímo kartou, kde máte větší jistotu, že v případě, kdy zboží nedorazí, tak peníze dostanete zpátky.

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4

Popis

Nakupujte výhodně a levně s možností platbou PayPal, kartou nebo bankovním převodem. Společnost je zapsaná na burze v New Yorku a sdružuje obchodníky z celého světa. Vaše údaje jsou v bezpečí.