Vypnout reklamy

Aplikace Lindex

Obchod s oblečením, kde si lehce nakoupíte a nebo si založíte své členství, kde získáváte body, nabídky a bonusy. Pokud se obchod nachází ve vaší blízkosti, tak se to dozvíte.

Pokud rádi nakupujete a nechce se vám vydávat do přeplněného obchoďáku, tak to jde udělat z pohodlí domova. Aplikace Lindex je součásti obchodu, který funguje zájmena na internetu a nabízí skvělé oblečení pro všechny věkové kategorie.

V aplikaci se okamžitě dozvíte, které oblečení tentokrát frčí a co by bylo dobré nakoupit. Zároveň si můžete uložit jednotlivá oblečení pro pozdější nákup. Pokud se stanete členy klubu lindex, tak obdržíte za nákupy body, bonusy a dorazí Vám i personalizované nabídky.

Své oblíbené kousky pak můžete sdílet s kamarády nebo rodinnou. Je to jen na vás. Podívejte se také na to, jaké velikosti mají a vyberte si tu správnou. Pokud je obchod někde ve vaší blízkosti, tak stačí naskenovat segment v obchodě přes aplikaci a pokud zde není velikost, tak na e-shopu si ji můžete jednoduše objednat až domů.

Aplikaci stáhnete níže

Lindex