Aplikace Linkedln Learning

Linkedln Learning je skvělá aplikace, která je určená pro to, abyste se dokázali naučit nové dovednosti a to zcela online.

Pokud patříte mezi ty, co se učí novým věcem, tak v rámci Linkedln je možnost se naučit spoustu nových dovedností. K dispozici jsou videa, která vám pomohou například v oblasti IT nebo i jiných věcech.

U videí můžete navíc diskutovat, jak bude potřeba. K dispozici budete mít více jak 16 000 odborných kurzů, které jsou jak zdarma, tak i za předplatné. Získávejte tak dovednosti online učením a dosáhněte úspěchu.

Pokud chcete vytvářet mobilní aplikace, naučit se programovat nebo se jednoduše zdokonalit třeba v marketingu, tak není žádný problém. K dispozici jsou odborné kurzy v oblasti programování, IT obecně, 3D animací a mnohem více. Své kurzy si tak můžete ukládat i do oblíbených neb stahovat pro offline učení.

Budete se učit třeba i to, jak se stát manažerem a budete se učit, jak vyjednávat. Dojde i na řízení času, komunikace a školení. Dále jde o školení v oblasti vývoje her, navrhování webů, používání profesionálních programů a další.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.5

Popis

Linkedln Learning je skvělá aplikace, která je určená pro to, abyste se dokázali naučit nové dovednosti a to zcela online.