Vypnout reklamy

Aplikace LiveSport

livesport_facebook_815x351

Pro české sportovní fanoušky tady máme kvalitní aplikaci, kterou vytvořil tým FlashScore. Zveřejnili bezplatnou aplikaci LiveSport, která se zaobírá sportovními výsledky. Jedná se o aplikaci, která má statistiky pro více jak 5000 soutěží z celkem 26 sportů.

Rozsah českých fotbalových soutěží

Aplikace LiveSport se zajímá především o české soutěže, které tato aplikace nabízí. K dispozici tak máme všechny soutěže a to až na úroveň juniorské ligy. V přehledu také jsou soutěže ženské nejvyšší ligy.

Prostředí aplikace

Aplikace je velmi uživatelsky přívětivá a má příjemné prostředí. Zápasy na aktuální den nebudete muset složitě hledat a vše budete mít hned na hlavní straně po spuštění aplikace. Ze začátku uvidíte několik vteřin intro a poté se vám tato tabulka s dnešními zápasy objeví. Vše je velmi přehledně řazené a soutěže se dají rozkliknout.

V levém horním rohu naleznete ikonku, kde si můžete vybrat sport, který chcete. Je tady i kalendář, který vám umožní zobrazit výsledky 7 dní zpět a také plánované utkání na 7 dní dopředu.

V dolní liště se můžete přepínat mezi přehledem zápasů, aktuálními live zápasy, zápasy, které byly označené hvězdičkou a tabulkami všech dostupných soutěží

Detail zápasu

V detailech každého zápasu máme vše, co potřebujeme. Základní přehled utkání (karty, střelci gólů, střídání), poté i podrobné statistiky (držení míče, střely na branku + mimo, přímé kopy, rohy atd.).

Aplikace má velmi pěkně propracované graficky sestavy obou týmu. A co je hlavní, nechybí tady aktuální kursy na daný zápas (až pět sázkových kanceláří) a také vzájemné zápasy obou týmů.

Ten kdo má rád tenis, zajisté také neprohloubí, protože jako jediná aplikace na českém trhu nabízí detailní průběžné výsledky tenisových utkání. Můžete si zjišťovat zpětně přesný vývoj již odehraných zápasu.

Rychlé výsledky v hlavní roli

Aplikace LiveSport se srovnávala s konkurenčními aplikacemi (Livescore, SofaScore a The Football App). Aplikace byla nejrychlejší v aktualizaci výsledků, což je velmi velké plus. Pro lidi, kteří sází v sázkových kancelářích je toto skvělá novinka.

Celkové hodnocení

Vývojářský tým FlashScore odladil tuto verzi k patřičné dokonalosti a lze to vidět i na průměrným uživatelským hodnocení. Průměrné uživatelské hodnocení 4,8 (z 5 možných hvězdiček) z celkem 162 doposud zveřejněných recenzí mluví za své.

Aplikace těží z úspěšných webových projektů, které navštěvuje každý měsíc až 40 milionů uživatelů z celého světa. Tým FlashScore tak měl rozhodně dobré základy, na kterých tuto aplikaci postavil. Pokud se k této povedené aplikaci přidá i kvalitní uživatelská podpora, můžeme se jako nadšenci do sportu i do budoucna nadále těšit z kvalitního výsledkového servisu.

Stručné informace o aplikaci

Vývojářské studio: FlashScore

Kategorie: Sportovní aplikace

Aplikace zveřejněna: 28.01.2014

Aktuální verze: 1.0

Velikost aplikace: 5,6 MB

Vyžaduje Android: 2.2 a vyšší

Screenshoty z aplikace

eu.livesport.LiveSport_cz&hl=cz&gl=cz">
The app was not found in the store. 🙁
eu.livesport.LiveSport_cz&hl=cz&gl=cz">Go to store eu.livesport.LiveSport_cz+googleplay">Google websearch