Aplikace Lumino City

Získejte Lumino City od Noodlecake za $0.99. Puzzle adventura s úžasnými vizuály a přes 11k recenzí.

V světě videoher existuje nespočet titulů, které stojí za to vyzkoušet. Mezi ně bezpochyby patří i Lumino City od Noodlecake, puzzle adventura, která už od svého vydání v roce 2017 na platformě Android získala přes 11.3k recenzí. Přestože původní cena hry byla $4.99, nyní je k dispozici za pouhých $0.99. Je těžké odolat tak lákavé nabídce, zvláště pokud máte rádi hry, které jsou nejen zábavné, ale i vizuálně působivé.

Lumino City byla vyvinuta a vydána společností State of Play Games a poprvé se objevila pro PC v prosinci 2014 a následně pro iOS v říjnu 2015. State of Play Games je známé vývojem dalších roztomilých titulů, jako jsou KAMI, Lume, South of the Circle a INKS. Android verze hry, kterou vydalo studio Noodlecake, přišla na trh v dubnu 2017.

Co nabízí Lumino City? Hra je pokračováním Lume, dalšího roztomilého puzzle s nádhernými vizuálními efekty. Lumino City je hra na principu point-and-click, kde bylo vše vyrobeno ručně z kartonu. Ano, je to trochu těžko uvěřitelné, když vidíte vizuály hry. Jsou jedinečné, nádherné a zvláštní (bez nadsázky).

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.2

Popis

Získejte Lumino City od Noodlecake za $0.99. Puzzle adventura s úžasnými vizuály a přes 11k recenzí.