Vypnout reklamy

Aplikace McDonald

Vydáno dne: 23.8.2019

Parádní android aplikace McDonald, která má spoustu slevových kupónu. Kupóny se personalizují podle toho, jak moc kupóny využíváte. Později se vám ukážou mnohem lepší kupóny.

Oficiální aplikace McDonald. Pokud často chodíte do McDonald, tak určitě se vám budou hodit slevové kupóny. Ty se vám však otevřou v případě, kdy se zaregistrujete.

Spousta lidí si však stěžuje, že po přihlášení zmizí dané kupóny, které šly vidět ještě před přihlášením. Podle nás se jedná o personalizované zobrazení, takže pokud do McDonaldu chodíte méně často nebo vybíráte kupóny méně často, tak se vám jednoduše budou zobrazovat méně zajímavé kupóny.

Aplikace McDonald
Aplikace McDonald

Před přihlášením se nic neupravuje a vy jakožto nově přihlášení asi nemáte právo mít ty nejvýhodnější nabídky, avšak časem je mít budete. Aplikace také nabízí informace o nutričních hodnotách, alergenech a dalších věcech. Pokud nějaké restaurace vyhledáváte, tak je zde i vyhledávač, který vám ukáže veškeré restaurace po celé ČR.

Avšak podle nás kupóny, které fungují v ČR nebudou fungovat v zahraničí. McDonald má totiž pro každý stát jinou kampaň a kupóny z ČR nepůjdou aplikovat třeba na Slovensku.

McDonald's
Price: Free
Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)