Aplikace Meteored Pro

Předpověď počasí v mobilním telefonu a to až na 14 dní s novou aplikací Meteored od Španělského vývojáře.

Aplikace, která umožní předpověď na 14 dní. Je zcela bezpečná a ve své bezplatné verzi nabízí to co v této, avšak s rozdílem, že ve verzi zdarma najdete reklamy. Nicméně funkcionalita je naprosto stejná, jako verze Meteored ve verzi zdarma.

Předpověď je na 14 dní dopředu, ale vždy mějte na paměti, že takto dlouhé předpovědi mají úspěšnost poloviční, protože nelze takto daleko odhadovat, jak se v daném místě bude počasí chovat. Pokud lyžujete, tak je zde předpověď i pro lyžařská střediska.

Detailní předpověď na hodiny a to jak na dnešek, tak i zítřek. Následující týdny pak po třech hodinách. K dispozici jsou informaci o východu slunce i jeho západu. Nechybí animované mapy, které přímo ukazují, jak v dané místě prší nebo je horko.

Aplikace má k dispozici Widget, který si pak můžete v telefonu dát na hlavní obrazovku a mít počasí neustále před sebou.

Aplikace neshromažďuje data, ale aplikace může sdílet polohu, aktivitu a ID zařízení s třetí stranou. Většinou se tedy jedná o reklamy, ale v tomto případě reklama není.

Nicméně jde o Španělského vývojáře, takže se na něho vztahují veškerá nařízení GDPR.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.8

Popis

Předpověď počasí v mobilním telefonu a to až na 14 dní s novou aplikací Meteored od Španělského vývojáře.