Vypnout reklamy

Aplikace Microsoft 365 Admin

Microsoft 365 Administrátorské rozhraní do mobilní telefonu je vhodné pro každého, kdo se stará o správu licencí softwaru microsoft 365 v rámci podniku

Pokud patříte mezi předplatitelé společnosti Microsoft a kancelářského balíčku Microsoft Office 365, který má v sobě jak Word, Powerpoint, Outlook a další. Základní předplatné je pak až pro pět lidí a prakticky je to nejvýhodnější balíček, který můžete získat. Pokud však máte firmu, tak si můžete zakoupit balíček, který pak má několik stovek možných uživatelů.

Jestliže jste pak správcem takových účtu, tak se v tom špatně orientuje, a navíc musíte být na PC, abyste například resetovali heslo pro někoho z firmy. Tímto krokem máte velmi jednoduchou možnost, jak resetovat heslo nebo spravovat jednotlivé uživatelé předplatného, a to přímo z mobilního telefonu. Zároveň získáváte důležitá upozornění, takže pokud něco v Office 365 nefunguje, tak o tom hned víte.

Aplikace tak není určená jenom pro ty, kteří se starají o podnikový software, ale také pro normální lidi, kteří mají třeba rodiny s použitím Office 365. Díky notifikacím tak víte dopředu, že něco nefunguje. Uživatelé můžete přidávat, blokovat, odstraňovat nebo měnit jejích role. Dále můžete tyto uživatelé segmentovat do skupin (vhodné právě pro podniky, kde si založíte skupiny IT, Manažer, Sekretariát, Podpora a další). Veškeré licence pod jedním účtem, kdy každou licenci můžete přiřazovat a zároveň i stahovat faktury.

Pokud je problém, tak vytvoříte ticket a následně stav ticketu vidíte v účtu. Vidíte tak i do historie, co jste třeba řešili.

  • Uživatelské rozhraní
  • Funkce
4.5

Popis

Microsoft 365 Administrátorské rozhraní do mobilní telefonu je vhodné pro každého, kdo se stará o správu licencí softwaru microsoft 365 v rámci podniku nebo i doma s rodinou.