Vypnout reklamy

Aplikace Mobilní Rozhlas

Díky této aplikaci budete vědět důležité informace, které se dějí ve vaší obci a zároveň můžete nahlásit třeba černou skládku nebo jiné problémy, na které ve své obci narazíte. Starosta tak bude o tom vědět a pokud je tu pro občany, tak je bude i řešit v rámci mozností.

Jako první budete vědět, pokud se ve vaší ulici chystá odstávka energie nebo vody. Dále upozorní, pokud se k vám blíží vichřice nebo dokonce tornádo a to díky informacím od českého hydrometrického úřadu. Stačí se zaregistrovat do samosprávy vaší obce.

Po celé ČR je přihlášeno v aplikaci přes 1200 samospráv a je tedy možné, že je tam i ta vaše. Aplikace je vhodné právě kvůli varováním krizových situací a to díky push notifikacím. Okamžitě v telefonu uvidíte upozornění. Dále máte novinky ze svého města, pokud se třeba chystají kulturní akce, prodeje farmářských výrobků a další. Dále aplikace slouží pro nahlašování podnětů.

Registrace do vaší samosprávy můžete udělat přes tento odkaz: https://www.mobilnirozhlas.cz/registrace a následně se v aplikaci níže přihlásíte. Můžete se registrovat do kolika samospráv chcete.

Mobilní Rozhlas
Price: Free

  • Funkce
  • Rozhranní
4.5

Popis

Mobilní rozhlas dokáže upozornit občany místní samosprávy, pokud se blíží nebezpečí nebo pokud se odpojí elektřina, voda či se konají nějaké kulturní akce ve vaší obci.