Vypnout reklamy

Aplikace Moje O2

Pokud jste zákazníkem sítě O2, tak Moje O2 bude to pravé pro vás, pokud si chcete ulehčit správu svého tarifu, tak je to dokonce nutnost. V aplikaci Moje O2 uvidíte aktuální čerpání dat, SMS a volání.

Pokud tedy máte limity na data, SMS nebo volání, tak určitě je vhodné si aplikaci nainstalovat a případně jako Widget si dát na hlavní obrazovku. Tímto budete hned vědět, jak na tom jste. Výhodou je také rychlý přístup k vyúčtování.

Pokud Vám dorazí faktura, tak hned ji tady uvidíte. Můžete se na ní podívat a uvidíte i za co přesně platíte. Většina faktur má i podrobný výpis, kde vidíte, kam jste volal a kolik voláni stálo. Zároveň je tady možnost změny tarifu, ale většinou se jedná o postup vzhůru. Většinou se totiž s tarifem zavazujete platit i minimální částku a tedy nelze jít jen tak na nižší tarif, ale na vyšší lze jít okamžitě.

Platbu za vyúčtování provedete přímo v telefonu a to přes platební kartu. Lze takto dobíjet i kredit pro zákazníky s předplacenými tarify. Dále v Moje O2 budete mít speciální nabídky slev k vybraným partnerům. Jedná se o e-shopy a klasické obchody.

Moje O2
Price: Free