Vypnout reklamy

Aplikace Moje VZP

Moje VZP slouží pro ty, kteří chtějí mít informace ohledně plateb za své pojistění, historií plateb a vše tak přehledně vykázané na jednom místě. Aplikace je určen pro pojištěnce u VZP, takže komunikace elektronicky je ještě jednodušší.

Většinou díky tomu nemusíte chodit na pobočky pojišťoven a vše zařídíte třeba u sebe z telefonu. Zaregistrovat můžete celou rodinu a mít ji v jedné aplikaci. Zaregistrujte tedy sebe, své děti nebo jako opatrovník.

V aplikaci pak najdete přehled plátců zdravotní pojištění, zkontrolujete si tak snadno, jestli máte vše zaplaceno a není u pojišťovny evidovaný dluh za posledních 5 let. Nechybí ani informace o stavu plateb za zdravotní pojištění a to každý měsíc po přijaté platbě. Hodí se zájmena pro OSVČ.

Můžete se také podívat, kolik si kdo ze zdravotnických zařízení účtoval a čerpali z nich. Uvidíte tak, kolik stala vaše léčba.

Aplikace se snadno ovládá a není jen pro opatrovníky a zmocněnce, jak se v recenzích píše. Opravdu se stačí zaregistrovat sami na sebe. Pokud jste OSVČ, tak tato aplikace je opravdu vhodná, protože víte, jestli dlužíte nebo nedlužíte na pojistném.

Moje VZP
Price: Free