Aplikace MOL Move

MOL aplikace na mobilní telefony je věrnostní aplikace pro ty, kteří jezdí nakupovat a tankovat právě na čerpací stanici MOL. Získávejte výhody právě teď.

Právě vyšla nová aplikace pro všechny, kteří tankují právě u čerpacích stanic značky MOL. Registrace do programu je velmi jednoduchá a velmi snadno začnete sbírat body. Budete také odměnění dárkem.

Při každém nákupu sbírejte body a ukazujte tak svou digitální kartu. Díky tomu získáváte body na svou kartu a následně můžete získávat výhody a slevy. Body začínáte sbírat od prvopočátku a jen tak rychle dosáhnete úrovni jako je Silver, Gold nebo VIP.

Aplikace bude mít neustále nové slevy, nové akce, které si pak můžete na čerpacích stanicích značky MOL odebrat. Nechybí ani soutěže. S aplikací tak snadno získáte oblíbenou kávu Fresh Corner nebo čerstvé občerstvení.

Lze získávat s aplikací MOL Move body?

Ano v aplikaci získáváte věrnostní body. Je potřeba však vždy při nákupu ukázat, aby mohla obsluha naskenovat aplikaci a body vám nahrát

Lze za body nakupovat věci na stanici MOL?

Ano. Za body, které získáváte většinou tankováním, tak máte možnost si vybrat předměty z nabídky a to buď slevu na některé jídla či kávy nebo zcela zdarma.

Jsou zde odznaky?

V aplikaci získáváte odznaky typu basi, silver a gold. Podle toho, jak moc bodů máte. Podle toho vám pak přiřazují i předměty, které si můžete vzít.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.8

Popis

MOL aplikace na mobilní telefony je věrnostní aplikace pro ty, kteří jezdí nakupovat a tankovat právě na čerpací stanici MOL. Získávejte výhody právě teď.