Vypnout reklamy

Aplikace Money Manager: Expense & Budget

Vydáno dne: 20.5.2018

Jedná se o prospěšnou aplikaci, která pomáhá se vypořádat s penězi a to tak, že si dokážete navrhnout své zdroje a následné výdaje a to tak, abyste neustále nebyly v mínusu. Aplikace vám tak dá plnou kontrolu nad financemi. Aplikace nabízí návrhy na rozpočet, rozmístění jednotlivých výdajů do části a následnou analýzu, v jakém odvětví […]

Jedná se o prospěšnou aplikaci, která pomáhá se vypořádat s penězi a to tak, že si dokážete navrhnout své zdroje a následné výdaje a to tak, abyste neustále nebyly v mínusu. Aplikace vám tak dá plnou kontrolu nad financemi.

Aplikace nabízí návrhy na rozpočet, rozmístění jednotlivých výdajů do části a následnou analýzu, v jakém odvětví utrácíte moc zbytečných peněz a kam peníze přesunout. Tato vychytávka vám tak dává spravovat své peníze jako správný hospodář.

K dispozici je opravdu perfektní statistika, kalkulačka a v případě havárie je tady možnost obnovení ze zálohy. Lze se dívat i do historie, takže víte jaké příjmy a jaké výdaje jste měli před rokem a co se mezitím změnilo.

Rozdíl mezi kreditní a debetní kartou

V případě, že máte kreditní i debetní kartu, tak veškeré výdaje přes tyto karty si můžete rozdělit. Nezapomínejte.

Kreditní karta je ta, kde peníze nemáte, ale utrácíte peníze banky. V případě 45 dnů je u většiny bank bez úroků, ale následně úroky naskakují a je potřeba splácet.

Debetní karta je ta, kde utrácíte, to co vlastně máte na účtu. Rozdělte si výdaje podle toho, abyste se pak nedostali do dluhové pasti.

Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Will Hero
Willhero

Zajímavá online hra na mobil, kde hrajete za rytíře, který musí vysvobodit svou princeznu. Není to vůbec jednoduchá záležitost.

Hra na mobil The Greedy Cave 2: Time Gate
Hra na mobil The Greedy Cave 2: Time Gate

Nová android hra, která se odehrává v několika různých dungeonech. Ty jsou generované automaticky. Vydejte se do souboje se svým Přečíst si více

Hra na mobil Real Commando Secret Mission
Hra na mobil Real Commando Secret Mission

Skvělá android hra Real Commando Secret Mission ke stažení. Zahrajte si skvělou hru i v offline módu a zneškodněte své Přečíst si více

Hra na mobil Rayman Adventures
Rayman

Jedná se o PC hru, která se objevila i na mobilních telefonech. Nyní si ji můžete zahrát. Vaším úkolem je Přečíst si více