Aplikace My Aurora Forecast Alerts

Sledujte polární záři snadno s My Aurora Forecast!

V dnešním technologickém věku není třeba se spoléhat pouze na štěstí, aby se vám podařilo spatřit jedno z nejkrásnějších přírodních divů – polární záři. Aplikace My Aurora Forecast je navržena tak, aby uspokojila jak turisty, tak vážné pozorovatele polární záře, a to díky svému elegantnímu tmavému designu a široké škále funkcí, které poskytuje.

Aktuální index KP a pravděpodobnost vidění polární záře jsou na dosah ruky. Aplikace nabízí uživatelům detailní předpovědi, od krátkodobých po několikatýdenní, což umožňuje naplánovat pozorování i na delší dobu dopředu. Navíc vám poskytne seznam nejlepších míst pro pozorování, která jsou aktuálně ideální.

Pro ty, kteří chtějí vědět více o tom, co se děje na obloze, My Aurora Forecast poskytuje informace o slunečních větrech a vysoké rozlišení snímků slunce, které jsou klíčové pro predikci polárních září. Aplikace rovněž zobrazuje mapu světové aktivity polární záře, aktualizovanou v reálném čase.

Díky bezplatným push oznámením a upozorněním aplikace zajistí, že nezmeškáte žádnou vysokou aktivitu polární záře. A pokud plánujete cestu za tímto úchvatným přírodním jevem, aplikace poskytuje také užitečné informace o zájezdech do destinací jako je Island, Aljaška nebo Kanada.

S živými webovými kamerami z celého světa a kompletním přehledem všech funkcí zcela zdarma je My Aurora Forecast nezbytným nástrojem pro každého, kdo chce zažít kouzlo polární záře.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhranní
4.5

Popis

Sledujte polární záři snadno s My Aurora Forecast!