Vypnout reklamy

K dispozici máme novou aplikaci, se kterou se stanete profesionálním grafikem. Vkládejte různé filtry, mazejte pozadí a vytvářejte koláže.

Jedná se o parádní aplikaci, která opět udělá z vašich fotek naprosto mistrovský kousek. Aplikace navíc nabízí naprosto jednoduché ovládání, takže editaci zvládne snad každý.

Vytvořte si vysoce kvalitní fotografie, které poté budete moci sdílet i na sociálních sítích. Vložte do aplikace své fotografie a následně třeba vytvořte koláž, pokud to bude potřeba.

Dále na své fotky vkládejte filtry, vymažte pozadí pokud vám vadí a synchronizujte vše se sociálními sítěmi. Máte tady spoustu možností, jak to udělat. Staňte se profesionálním grafikem s jednoduchou aplikaci a na pár kliknutí máte opravdu mistrovský kousek.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.